NIECODZIENNA WIZYTA

W dniu 29 marca 2019r. naszą szkołę odwiedził szczególny gość - ksiądz Biskup Andrzej Czaja, w asyście księdza Proboszcza Adriana Jańczyka. Na powitanie zabrzmiała piosenka "Bądź pozdrowiony gościu nasz" w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Następnie głos zabrał pan Dyrektor Szkoły, który podziękował Księdzu Biskupowi za obecność i podkreślił rolę i znaczenie Kościoła w naszym życiu. Przedstawił krótką historię szkoły, zwracając uwagę na wielu świetnych absolwentów. Wśród nich szczególnie wyróżnił księdza Arcybiskupa Alfonsa Nossola.

Czytaj więcej: NIECODZIENNA WIZYTA

KANGUR 2019

 21 marca w naszej szkole odbył się Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR. Dla wszystkich krajów biorących udział w konkursie jest wspólna data oraz te same zestawy pytań dla poszczególnych poziomów. Głównym organizatorem konkursu
w Polsce jest Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych w Toruniu, przeprowadzające konkurs pod patronatem Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Polskiego Towarzystwa Matematycznego. Konkurs ma coraz więcej zwolenników.

Czytaj więcej: KANGUR 2019

Zawiadomienie

Dyrektor Publicznej Szkoly Podstawowej w Brożcu uprzejmie informuje, że zapisy uczniów do klasy I na rok szkolny 2019/2020 odbędą się w dniach 18.03-29.03.2019r. (poniedziałek - piątek) w godzinach 8:00 - 14:00.
Przy zapisie dziecka wymagany jest PESEL dziecka oraz dokument tożsamości rodzica lub opiekuna konieczny do wypisania wniosku o przyjęcie dziecka. Wniosek można pobrać elektronicznie ze strony internetowej szkoły.