Zawody powiatowe w unihokeju

     W dniu 18 października 2017 roku w naszej szkole odbyły się zawody powiatowe w unihokeju chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. W zawodach wzięły udział 3 drużyny szkolne, byki to chłopcy z SPSP Steblów, PSP Brożec oraz gospodarze zawodów PSSP-5 Krapkowice. Bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy z Piąteczki Krapkowickiej, którzy pewnie wygrali dwa mecze i uzyskali awans do półfinału wojewódzkiego. Nasi uczniowie zdobyli 2 miejsce i również zagrają w półfinale wojewódzkim w Niemodlinie.


     Wyniki
PSSP-5 Krapkowice - SPSP Steblów 12 : 1
SPSP Steblów - PSP Brożec 0 : 6
PSP Brożec - PSSP-5 Krapkowice 0 : 3

1. PSSP-5 Krapkowice 6 pkt. 15 : 1
2. PSP Brożec 3 pkt. 6 : 3
3. SPSP Steblów 0 pkt. 1 : 18
     Nasza drużyna w składzie:
Pascal Lipka, Mateusz Polak, Maksymilian Kowalczyk, Łukasz Zwior, Fabio Mrozek, Karol Jakubczyk, Florian Kurpiela, Erik Kostka i Damian Galant
     Opiekun drużyny p. Ewa Śmiech