Turniej "Dwa Ognie"

     W dniu 26.02.2018r. w naszej szkole pani Ewa Śmiech zorganizowała turniej dla klas czwartych - „dwa ognie usportowione”. Uczniowie, a mianowicie chłopcy, walczyli z kolegami z Publicznej Szkoły Podstawowej w Walcach. Rywalizacja była bardzo zacięta. Pierwszą połowę meczu uczniowie naszej szkoły przegrali tylko jednym punktem. Niestety szczęście opuściło ich w drugiej części spotkania i zdobyli II miejsce.

 

Czytaj więcej: Turniej "Dwa Ognie"

Mistrzostwa gminy w piłce nożnej halowej chłopców

     Dnia 6.11.2017r. w Walcach odbyły się zawody gminne w piłce nożnej halowej chłopców. W zawodach brały udział 2 drużyny. Emocje jakie panowały na hali były niesamowite. Po pierwszej połowie meczu drużyna naszej szkoły prowadziła, ale niestety w drugiej połowie szczęście opuściło naszych zawodników i w ostateczności chłopcy zajęli II miejsce. Niestety odpadli z dalszych rozgrywek. Zwycięzcami zostali gospodarze, którym bardzo serdecznie gratulujemy.

Skład drużyny:

Marcel Lipka, Pascal Lipka, Mateusz Polak, Karol Jakubczyk, Damian Galant, Erik Kostka i Fabio Mrozek.

     Opiekunem drużyny była p. Ewa Śmiech

Zawody powiatowe w unihokeju

     W dniu 18 października 2017 roku w naszej szkole odbyły się zawody powiatowe w unihokeju chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. W zawodach wzięły udział 3 drużyny szkolne, byki to chłopcy z SPSP Steblów, PSP Brożec oraz gospodarze zawodów PSSP-5 Krapkowice. Bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy z Piąteczki Krapkowickiej, którzy pewnie wygrali dwa mecze i uzyskali awans do półfinału wojewódzkiego. Nasi uczniowie zdobyli 2 miejsce i również zagrają w półfinale wojewódzkim w Niemodlinie.

Czytaj więcej: Zawody powiatowe w unihokeju

Więcej artykułów…

  1. Biegi Przełajowe w Krapkowicach