Wycieczka do Opola uczniów klas IV-VI

     Dlaczego tak się dzieje, że każda następna wycieczka jest tą najlepszą? Nikt tego nie potrafi wyjaśnić, ale… wyjątek potwierdza regułę.To właśnie była najlepsza wycieczka z wszystkich.
     Opole- OTLiA i spektakl na podstawie „Opowieści wigilijnej” Charlesa Dickensa… Anioły na szczudłach, zakład pogrzebowy Mr. Scroodge’a, mary senne, duchy z zaświatów.  Przeszłość, teraźniejszość i wizja przyszłości…bez rodziny i przyjaciół?!  Przygnębiające, ale bardzo mądre i przenikliwe, i dobrze się kończy! Magicznie.


     Opole- lodowisko Toropolu, a tu zabawa, zabawa, zabawa, no… i trochę nauki dla tych, którzy pierwszy raz stanęli na lodowej tafli! Słowem cudnie.
Opole- Grabówka. Smacznie.
Opole- NCPP i lekcja muzyki, a tym samym zabrakło czasu na jedyne w swoim rodzaju muzeum piosenki tam po prostu trzeba wrócić, żeby poczuć klimaty stolicy polskiej piosenki. Fenomenalnie.
Jednym słowem: OPOLE!   
     Nie można zapomnieć o tym, że Opole, to miasto, w którym można się wzruszyć, zabawić, zafascynować czymś lub po prostu spędzić świetnie czas w miłym towarzystwie. I tak naprawdę wszystko w zasięgu ręki i można powiedzieć, że nasze dzieci są już małymi znawcami opolskich atrakcji.
     Zapraszamy na kolejną wycieczkę do stolicy województwa zapewne niebawem.