PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW NA SZCZEBLU GMINNYM I POWIATOWYM – IGRZYSKA MŁODZIEŻY

Dnia 02 lutego 2020r. reprezentacja chłopców klas VII – VIII naszej szkoły rozegrała mecz piłki siatkowej na szczeblu gminnym z drużyną chłopców z Walec. Po wygranych dwóch setach awansowali do dalszej rundy rozgrywek na szczeblu powiatowym.

 

Zawody te odbyły się w piątek 06 marca w Publicznej Szkole Sportowej nr 5 w Krapkowicach. W rozgrywkach wzięły udział 4 drużyny: PSP nr3 w Gogolinie, PSP nr 3 w Zdzieszowicach, PSSP nr 5 w Krapkowicach oraz drużyna z naszej szkoły. Reprezentacje grały systemem „każdy z każdym” i po 3 meczach było już wszystko jasne. Zwycięzcą została grupa z Krapkowic, II miejsce zdobyła drużyna z Zdzieszowic, III miejsce grupa chłopców z Gogolina, a IV miejsce reprezentacja naszej szkoły.

Skład drużyny PSP W Brożcu wraz z opiekunem p. Ewą Śmiech:
1. Pascal Lipka
2. Mateusz Polak
3. Fabio Mrozek
4. Michał Duplicki
5. Florian Kurpiela
6. Dawid Suchiński
7. Karol Jakubczyk

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.