PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT NA SZCZEBLU POWIATOWYM – IGRZYSKA MŁODZIEŻY

Dnia 03 marca 2020r. reprezentacja dziewcząt klas VII – VIII naszej szkoły pojechała na zawody powiatowe,które odbyły się w Publicznej Szkole Sportowej nr 5 w Krapkowicach. W rozgrywkach wzięły udział 3 drużyny: PSP w Kamieniu Śląskim, PSSP nr 5 w Krapkowicach oraz drużyna z naszej szkoły. Reprezentacje grały systemem „każdy z każdym” i po 2 meczach było już wszystko jasne. Zwycięzcą została grupa z Krapkowic, II miejsce reprezentacja naszej szkoły, III miejsce zajęła szkoła z Kamienia Śląskiego.

Skład drużyny PSP w Brożcu wraz z opiekunem p. Zenonem Jędrzejczyk:
1. Vanessa Manikowska
2. Anna Miczka
3. Martyna Kurpiela
4. Anna Magosz
5. Agata Magosz
6. Justyna Giza
7. Paulina Samson
8. Julia Suchan
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.