XXXII OGÓLNOPOLSKIE BIEGI CROSSOWE W KORFANTOWIE

8 listopada 2019 roku w Korfantowie odbyły się XXXII Ogólnopolskie Biegi Crossowe z okazji 101 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

 

Na tych zawodach naszą szkołę reprezentowali:Kacper Galant, Klaudia Galant, Damian Galant, Paweł Wyszka, Anna Miczka, Karol Jakubczyk, Pascal Lipka.Na podium wśród naszych uczniów stanął Pascal Lipka, zdobywając II miejsce w swojej kategorii wiekowej. VI miejsce w swojej kategorii zdobył Kacper Galant.Celem biegów była nie tylko popularyzacja biegów przełajowych, ale także uczczenie 101 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości poprzez wspólne odśpiewanie hymnu Polski o godz. 11.11 przez wszystkich uczestników biegów na stadionie.
Wszystkim naszym sportowcom gratulujemy i życzymy jeszcze większych sukcesów.