ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

W poniedziałek 2 września 2019 roku tradycyjnie pierwsze powakacyjne spotkanie ze szkołą poprzedziła o godzinie 8.00 uroczysta Msza Święta, a o godz. 9 odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Szkolnego 2019/2020 na sali gimnastycznej przy PSP
w Brożcu.

Uroczystość rozpoczęła się od Hymnu Polski - Mazurka Dąbrowskiego. Następnie zabrał głos Pan Dyrektor Zenon Jędrzejczyk, który przywitał wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli oraz pracowników szkoły.Na wstępie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego serdecznie powitali wszystkich zebranych, ze szczególną życzliwością zwrócili się do uczniów rozpoczynających naukę w naszej szkole, życząc im, aby jak najszybciej poczuli się tutaj jak u siebie.Podczas uroczystości uczniowie kl. II i kl. III przedstawili wiersze,natomiast uczennice kl.VI zaśpiewały piosenkę o wakacjach. Ważnym momentem apelu było przyjęcie pierwszaków do grona uczniów naszej szkoły. Kolejno Pan Dyrektor przedstawił organizację roku szkolnego oraz życzył dużo radości, wytrwałości i samych sukcesów w nadchodzącym nowym roku szkolnym.Po zakończeniu uczniowie udali się ze swoimi wychowawcami do klas.