PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT NA SZCZEBLU GMINNYM I POWIATOWYM – IGRZYSKA MŁODZIEŻY

 Dnia 13 lutego 2019 r. reprezentacja dziewcząt klas VII – VIII naszej szkoły rozegrała mecz piłki siatkowej na szczeblu gminnym z drużyną dziewczyn Walec. Po wygranych dwóch setach awansowały do dalszej rundy rozgrywek na szczeblu powiatowym. Zawody te odbyły się w piątek 15 lutego w Publicznej Szkole Sportowej nr 5 w Krapkowicach. W rozgrywkach wzięły udział 4 drużyny: PSP w Gogolinie, PSP w Zdzieszowicach, PSSP nr 5 w Krapkowicach oraz drużyna z naszej szkoły. Reprezentacje grały systemem „każdy z każdym” i po 3 meczach było już wszystko jasne. Zwycięzcą została grupa z Gogolina, II miejsce zdobyła drużyna z Krapkowic, III miejsce reprezentacja naszej szkoły, a IV miejsce grupa dziewcząt ze Zdzieszowic.

Skład drużyny PSP W Brożcu wraz z opiekunem p. Ewą Śmiech:
1. Wiktoria Glombik
2. Wiktoria Kostka
3. Dominika Suchan
4. Anna Magosz
5. Agata Magosz
6. Paulina Hruzik
7. Natalia Brzank
8. Julia Suchan
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.