Ogólnopolskie Biegi Crossowe w Korfantowie

9 listopada 2018r. z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości odbyły się XXXI Ogólnopolskie Biegi Crossowe na stadionie w Korfantowie. Na tych zawodach naszą szkołę reprezentowało 10 uczniów: Daniel Śmiech, Marek Suchan, Michael Kostka, Kacper Galant, Damian Galant, Dawid Heinz, Martyna Kurpiela, Anna Miczka, Anna Magosz, Pascal Lipka.

W każdym biegu na danym dystansie od 200m do 1000m o zwycięstwo w swoim roczniku sportowcy walczyli bardzo zacięcie. Na podium wśród naszych uczniów stanął Kacper Galant, zdobywając III miejsce w swojej kategorii wiekowej. IV miejsce w swojej kategorii zdobyła Martyna Kurpiela. Celem biegów była nie tylko popularyzacja biegów przełajowych, ale także uczczenie 100 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległośc i poprzez wspólne od śpiewanie hymnu Polski o godz. 11.11 przez wszystkich uczestników biegów na stadionie.
Wszystkim gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych starciach.