Jasełka 2018

21 grudnia 2018 roku z okazji zbilżających się świąt Bożego Narodzenia w naszej szkole odbyły się jasełka. Uczniowie klasy I i II w specjalnie przygotowanych strojach oraz w pięknej scenografii przedstawili scenę narodzin Chrystusa. Scenki z życia nowonarodzonego Dzieciątka, Maryi, św. Józefa, pasterzy, aniołów oraz mędrców przeplatane były kolędami w wykonaniu klas starszych.

Po części artystycznej Dyrektor szkoły podziękował dzieciom za występ, złożył wszystkim uczniom serdeczne życzenia świąteczne i podzielił się opłatkiem z przewodniczącymi klas. Następnie zostały wręczone nagrody z dwóch konkursów zorganizowanych w naszej szkole w okresie przedświątecznym: na najładniejszy świąteczny wystrój klasy oraz na najbardziej pomysłowy kalendarz adwentowy. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
Następnie wszyscy uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami udali się do klas, aby wspólnie zasiąść do Wigilii klasowych, w trakcie których składaliśmy sobie życzenia dzieląc się opłatkiem, śpiewaliśmy kolędy, obdarowywaliśmy się prezentami i częstowaliśmy się potrawami i ciasteczkami domowej roboty. Były to bardzo miłe chwile, które pamiętać będziemy długo.