Powiatowe zawody SZS w mini piłce siatkowej dziewcząt i chłopców

      W dniu 23 marca w piątek odbyły się zawody siatkówki szkół podstawowych dziewcząt i chłopców. Udział wzięły drużyny dziewczęce z Krapkowic, Kamienia Śląskiego i Brożca.

      Reprezentantkami naszej szkoły były: Julia Suchan, Agata Magosz, Anna Magosz, Ilona Hoppe, Justyna Giza, Paulina Samson, Vanessa Manikowska, Anna Miczka, Martyna Kurpiela. I miejsce zajęła drużyna z PSSP nr 5 z Krapkowic, II miejsce zajęły dziewczyny z PSP z Kamienia Śląskiego, a III miejsce zajęli gospodarze PSP w Brożcu.
      W kategorii chłopców zawitały do nas drużyny z Krępnej, Krapkowic i Gogolina. Z naszej szkoły udział wzięli uczniowie: Mateusz Polak, Maksymilian Kowalczyk, Pascal Lipka, Fabio Mrozek, Michał Duplicki, Erik Kostka, Damian Galant, Florian Kurpiela, Karol Jakubczyk. I miejsca zajęli chłopcy z PSP w Brożcu, II miejsce zajęła drużyna z PSP nr 1 z Krapkowic, III miejsce zajęła drużyna z PSP z Krępnej, a IV miejsce zajęła szkoła z PSP nr 3 z Gogolina.